خانه


 
چرا به كيسون ملحق شويم؟

اندازه، ساختار ماتريسي و تنوع واحد‌هاي  ستادي و پروژه‌هاي كيسون، شرايط يگانه‌اي  براي پرورش و توسعهء قابليت‌هاي پرسنل آن فراهم آورده است. وسعت و تنوع حوزه‌هاي فعاليت شركت كيسون به كاركنان فرصت مي‌دهد خود را به چالش كشند و بر صنعت ساخت و همچنين جامعه اثر مثبتي بگذارد. پاي‌بندي به گفت‌وگوي دو طرفه، تاكيد بر سلامت كار، تامين حقوق و مزاياي قابل رقابت با بهترين شركت‌ها و حمايت همه جانبه از آموزش مستمر و تربيت مديران و رهبران جديد از جمله تعهدات كيسون به كاركنانش است.
در دوراني كه انتظارات كارفرمايان به طور فزاينده‌اي افزايش مي‌يابد و رقابت در تراز بين‌المللي هر روز سخت تر و پيچيده تر مي‌شود، براي رويارويي با اين چالش‌ها، شركت ما نياز به انسانهاي با استعداد، خلاق و انعطاف پذيري كه از كار تيمي لذت مي‌برند، به كار در ترازي بين‌المللي مي‌انديشند و از توان يادگيري سريع و به عهده گرفتن مسئوليت‌هاي بزرگ برخوردارند، دارد. بنابراين اگر شما به ساختن و سازندگي عشق مي‌ورزيد، كنجكاو و پرسشگر هستيد، اگر با انرژي و تعهد اهدافتان را دنبال مي‌كنيد، اگر شما مي‌دانيد پيشرفت نياز به ارائه راه‌حل‌هايي كه كيفيت زندگي را بهبود مي‌بخشد دارد، شما فرصت‌هايي را  كه در پي آيند در كيسون خواهيد يافت.

 
در كيسون فرصت هاي شغلي بسيار متنوعي وجود دارد كه برخي از آنها از قرار زير است:
  مهندسي سيويل و سازه
  مهندسي برق
  مهندسي مكانيك
  مهندسي نفت
   مهندسي شيمي
   مهندسي فرايند
   مديريت پروژه
  كنترل كيفيت و تضمين كيفيت
 مديريت بهداشت، ايمني و محيط زيست
  كنترل پروژه
  مديريت و حسابداري

كيسون در طي 36 سال گذشته پروژه‌هاي بسياري را در نقاط مختلف ايران و برخي كشورهاي جهان ساخته است. در اين فرايند طولاني ما چيزي بسيار فراتر از تعدادي پروژه‌ ساخته‌ايم: ما سازماني پويا با مردماني كه هيچ حد و مرزي براي توسعه نمي‌شناسند، به كاري كه انجام مي‌دهند افتخار مي‌كنند و به ارزش‌هاي بنيادين و چشم‌انداز مشتركي متحدند، ايجاد كرده‌ايم.
انسان‌هاي كيسون انرژي پايان‌ناپذير و اراده خلل ناپذير ما هستند كه طي 35 سال گذشته  هر روز بهتر از ديروز ساخته‌اند و توانايي‌هاي پايان‌ناپذير آنها آينده ما را مي‌سازد، آنها افتخار و همه چيز كيسون هستند.
 

 

 © 1390كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت براي شركت كيسون محفوظ است .
 
درباره كيسون
منابع انساني
چرا به كيسون ملحق می شويم؟
تماس با ما
وب سايت شركت كيسون